דפוס דיגיטלי

אחד הדברים היחידים שניתן להגיד על העולם של ימינו הוא שמדובר בעולם דיגיטלי: נגן המוסיקה שלכם? דיגיטלי, המחשב שלכם? דיגיטלי, מה לגבי המצלמה? ברור שדיגיטלית. אנחנו גם מדפיסים בדפוס דיגיטלי, אבל מה זה בעצם?

דפוס דיגיטלי הוא הסיבה לכך שאנחנו רואים היום שלל סטיקרים ומדבקת, מלא עלונים ופרסומות כתובות.
בעבר הייתם פונים לבית דפוס ומבקשים להדפיס לעסק שלכם כרטיס ביקור, התשובה הייתה שזה ייקח זמן רב ושכמות קטנה של כרטיסים מאוד יקרה, משום שבית הדפוס צריך להכין גלופה מיוחדת בשבילכם וזה מייקר מאוד את כל התהליך.
היום, בעידן הדיגיטלי, אין בעיה! יוצרים קובץ במחשב, בוחרים את הגודל הרצוי ושולחים להדפסה. בתוך מספר שניות החומר המוגמר עומד מולך. עוד יתרון הוא שהדפוס הדיגיטלי הוא דינאמי. יצרת משהו, אבל כשהגעת לבית הדפוס עם הקובץ שהכנת בבית, גילית שדווקא עדיף לשים את שם העסק שלך טיפה יותר לצד שמאל, בעידן הגלופות היה צורך ביצירת גלופה חדשה, היום זה עניין של קליק במחשב.

הקלות שיוצר הדפוס הדיגיטלי אפשרה לבתי הדפוס לצאת בליין חדש של מוצרים. מכיוון שאין גלופות ניתן להדפיס כמעט על כל משטח, בין אם מדובר בהדפסה מסורתית על דפים בגדלים שונים, ובין אם מדובר על מוצרים יותר ייחודיים כגון: הדפסה על חולצות, הדפסה על כוסות, הדפסה על כובעים, הדפסה על לוחיות מתכת, הדפסה על שעונים ועוד.

בנוסף לכל האמור לעיל, הדפסה דיגיטלית יוצרת איכויות שהאדם הפשוט לא הכיר עד היום. התוצרים שהמדפסות החדשות יכולות ליצור הם ברמה גבוהה בהרבה מהרמה שמסוגלת להפיק מדפסת שעובדת על גלופה. לא צריך ללכת למדפסת מקצועית בבית עסק כדי לראות את ההבדל, מספיק שתחברו לרגע את המדפסת שהייתה לכם בבית לפני 4-5 שנים ולהדפיס איתה דף שהדפסתם עם מדפסת שנקנתה בשנה האחרונה, ההבדל הוא עצום.

עם כן, דפוס דיגיטלי בעצם חוסך זמן, מאפשר איכויות גבוהות יותר של הדפסה, מגוון רחב יותר של אפשרויות למשטחים עליהם ניתן להדפיס ובנוסף, מאפשר לעשות שינויים ממש על הדקה ה-90. אין ספק שהעידן הדיגיטלי עשה רק טוב לבתי העסק בתחום ההדפסה והדפוס הדיגיטלי, הן לבעלי העסקים והן ללקוחות.

הדפסה דיגיטלית על בד

כאשר נותנים מתנה, גם אם היא סטנדרטית, תמיד אפשר להפוך אותה לייחודית. הדפסה דיגיטלית על בד יכולה לשדרג כל חולצה, כרית, מגבת או כל מתנה אחרת מבד, ממתנה בנאלית למתנה ייחודית, מפנקת ואהובה. צריך רק לדעת היכן כדאי להדפיס, מה כדאי להדפיס ועבור מי, בלי התרוצצויות מיותרות ובלי לשבור את הראש.

 

הדפסה דיגיטלית על חולצות

הדפסה דיגיטלית על חולצות היא תמיד מתנה אישית. יש אנשים שבוחרים להדפיס משהו מרגש, יש כאלה שרוצים להדפיס משהו מצחיק או משעשע, יש אנשים שמעדיפים להדפיס ציור על פי גלופה קיימת או גלופה שהם מכינים, ויש כאלה שמספיק להם אם יהיה מודפס לב על החולצה וזה ישמח אותם. כך או כך, הדפסה דיגיטלית על חולצות היא מתנה שתמיד כיף לקבל, היא לא יקרה במיוחד והיא מאגדת בתוכה מגוון אפשרויות: צבעים שונים, הדפסות שונות, סוגים שונים של חולצות (ארוכות, קצרות, גופיות ועוד) וגדלים שונים.

 

הדפסה דיגיטלית על טקסטיל

לפעמים מחפשים מתנה שתהיה מיוחדת מצד אחד אך גם שימושית. הדפסה דיגיטלית על טקסטיל עונה על שני הצרכים גם יחד. מצד אחד, הדפסה דיגיטלית על טקסטיל מהווה מתנה אישית ומקורית עבור אדם מיוחד, כאשר ניתן להדפיס כל מה שרוצים – תמונה, משפט יפה או ציור. בנוסף, הדפסה דיגיטלית על טקסטיל מהווה גם מתנה פרקטית כיוון שהיא משמשת את האדם לו ניתנת המתנה: כרית, מגבת, סדין ועוד.

 

לא רק מתנה

כאשר אנו חושבים על הדפסה דיגיטלית על בד, אנחנו בדרך כלל חושבים על מתנה, אבל הדפסה דיגיטלית על בד יכולה להיות גם הדפסה דיגיטלית על חולצות סוף מסלול או שכבה בבית ספר. הדפסה דיגיטלית על בד יכולה להיות גם הדפסה דיגיטלית על טקסטיל שזוג קונה לעצמו לאחר החתונה ויש עוד אפשרויות שונות. חשוב רק לדעת כי כאשר רוצים להדפיס הדפסה דיגיטלית על בד, מכל סוג שהוא, חשוב לבחור את בית הדפוס או החברה המתמחים בהדפסות דיגיטליות על בד, ואשר יכולים להדפיס הדפסות יפות ואיכותיות אשר נשמרות גם לאחר כביסות במכונת הכביסה וייבוש במייבש הכביסה.

 

למגוון אפשרויות הדפסה על טקסטיל

הדפסה על חולצות – הרבה יותר מעוד טרנד

אם גם אתם ספרתם למעלה מ-20 שנות חיים לפחות, בוודאי גם עבורכם הדפסה על חולצות מתקשרת עם סמלי בית הספר שהפכו את הטי שירט הביתי הפשוט לתלבושת אחידה. אבל הקטנטנים של היום גדלו כבר למציאות שונה, שגם הגדולים מתחילים להפנים – חולצות מודפסות הן טרנד להעברת מסרים, משעשעים לרוב, שרלוונטי ותופס בסיטואציות רבות, כגון אירועי שמחה, תינוק חדש במשפחה, ימי חברה וגיבוש, מתנה מקורית וגם, כמיטב המסורת, כתלבושת אחידה בבתי הספר ובמקומות עבודה.

אבל כדי לא ליפול עם רכישה לא נכונה של חולצות מודפסות, חשב להיות בקיאים בעולם הדפוס ולו במעט ולהבין כיצד בדיוק מבוצעת הדפסה על חולצות. רק כך תבטיחו לעצמכם חולצות איכותיות, עם הדפסים ברורים ובעלות סבירה בהחלט. אז קראו את עצותינו המגיעות ממקום של ידע וניסיון, זה ייקח לכם 5 דקות, וזה עשוי לחסוך לכם לא מעט זמן וכסף בעתיד. ראשית, הצבע. נכון שעקרונית, ניתן להדפיס על כל קשת הצבעים הקיימים, מלבן בוהק ועד שחור קודר, אך בפועל, הדפסה על חולצות מבד לבן, תהיה במרבית המקרים ברורה יותר. לכן, בטח אם מדובר בכמות חולצות גבוהה או בכאלו בהן תרצו להשתמש זמן ממושך, העדיפו את הצבע הבהיר.

קיימות מספר שיטות של הדפסה על חולצות. שיטת ה"אופסט" נחשבת לנפוצה ביותר, שבה נעשה שימוש בצבעי שמן, מים, לוח אלומיניום ועוד. גם שיטת הלייזר, המכונה "דפוס צילינדר", נחשבת לאמינה ואיכותית. בררו לגבי שיטת ההדפסה, המכשיר או המדפסת בה משתמשים בבית הדפוס והימנעו מבחירה בשיטה לא מוכרת או ידועה לשמצה.  בד החולצה הוא נתון משמעותי נוסף בבחירת הדפסה על חולצות. בחרו בד איכותי, נוח, "נושם", ללא נטייה מוגזמת להתכווצות בכביסה, וכזה המתאים במאפייניו להדפסה צבעונית או בשחור לבן. חולצה עשויה 100% כותנה היא, ללא ספק, הבחירה המועדפת עבור מרבית הלקוחות, אך מידת ההתאמה תלויה במטרת ההדפס.

ולסיום – המחיר. כיום ניתן לבצע הדפסה על חולצות במקומות רבים והתחרות בשוק המקומי הורידה את המחירים בהתאם. למצוא היום חולצה עם הדפס ב-25 שקלים זה ממש לא דמיוני. עם זאת, מחיר ממוצע לחולצה נע סביב 40 שקלים, עם אפשרות הנחה לקנייה גדולה של מספר חולצות מודפסות.   קנייה נעימה.

לקטלוג הדפסה על חולצות וכובעים

הדפסה על כיסוי לאייפון

הולך ברחוב והפלאפון מצלצל. אני מוציא את האייפון מהכיס, ומה שמושך את תשומת לבם של העוברים ושבים הוא לא האייפון החדש ביותר שרכשתי אלא דווקא הכיסוי שלו. כשהלכתי לעשות הדפסה על כיסוי לאייפון שלי, ובחרתי בכלבה שלי דלפי, לא ידעתי כמה כולם יתלהבו מזה. מסתבר שלא רק אני אוהב דברים נחמדים ומגניבים, אלא כמעט כולם אוהבים את זה, ומסתבר כי הדפסה על כיסויי לאייפון, בהחלט נחשבת למשהו נחמד ומגניב.

 

מתחת לאייפון

הדפסה על מגן לאייפון הפך להיות להיט בקרב אנשים מכל הגילאים. כיסוי מודפס בהתאמה אישית ניתן למצוא גם אצל מנכ"ל מכובד וגם אצל ילדה בת ארבע עשרה, וזה אפילו לא עולה כל קר יקר. תמונות של הכלב, של החברה, של הילדים, של בן הזוג או של מפורסם נערץ מוצאות עצמן אל מתחת לאייפון – על המגן שלו.

 

איך מבצעים הדפסה על מגן לאייפון?

את התמונה האהובה שלכם תוכלו להדפיס על מגן או כיסוי לאייפון שלכם. איך עושים את זה? פונים לבית דפוס המתמחה בהדפסה על כיסוי לאייפון. ישנם בתי דפוס המתמחים בהדפסה על מגוון רחב של מוצרים, ביניהם כיסויי אייפונים. ישנן גם חנויות המוכרות כיסויי אייפון ולעיתים גם הן מציעות הדפסה על מגן לאייפון. לאחר שהגעתם אל המקום בו תרצו להדפיס את התמונה בה בחרתם, אתם כמובן מוסרים את התמונה בליווי הנחיות לבית הדפוס כיצד להדפיס: באיזה גודל, באיזה מקום, האם להוסיף כיתוב ואם כן באיזה צבע ובאיזה גודל. זהו, מעתה הכל בידי המדפיס ולכם נותר רק לחכות כמה שעות עד שהכיסוי יהיה מוכן.

 

כמה עולה הדפסה על כיסוי לאייפון?

הדפסה על כיסוי לאייפון איננה יקרה במיוחד וסובבת סביב מחיר של כ- 100 ₪ להדפסה  יחידה על מגן לאייפון. המחיר משתנה מבית דפוס אחד למשנהו ולעיתים גם ממגן אחד למשנהו (תלוי בסוג המגן ובגודל שלו). חשוב לבחור בית דפוס מקצועי שיבצע הדפסה איכותית, כך שיימנעו שחיקה, דהייה וקילוף של התמונה, ושכיסויי האייפון ישמר לאורך זמן.

לדוגמא להדפסה על כיסוי לאייפון 

הדפסה על כיסוי לגלקסי

יש ברשותכם פלאפון מסוג סמסונג גלקסי? מעוניינים בכיסוי מעניין ומדליק עבורו? הדפסה על כיסוי לגלקסי יכולה לשדרג את מראה הפלאפון שלכם לפלאפון עם נגיעה אישית וייחודית שלכם. תוכלו להדפיס את התמונה שלכם, של הילדים שלכם או של החתול שלכם ולזכות במבטים מחייכים ותגובות נלהבות של הסובבים אתכם.

 

מתנה מיוחדת

הדפסה על כיסוי לגלקסי יכולה להיות גם מתנה מקורית ומגניבה. הדפסה על כיסוי לגלקסי 3 ואפילו לגלקסי 2, יכולה להיות מתנת יום הולדת, מתנת יום נישואין, מתנה לסיום תואר או סיום קורס בצבא, או כל מאורע אחר אותו תרצו לחגוג. הדפסה על כיסוי לגלקסי מתאים לכל מי שיש לו גלקסי, גם אם יש לו כבר כיסוי, תמיד הוא יכול להחליף בין הכיסויים לפי מצב הרוח.

 

איך עושים את זה?

אז איך והיכן עושים הדפסה על כיסוי לגלקסי 3, או בכלל לכל גלקסי? קיימים בתי דפוס המתמחים בהדפסות על מגוון רחב של מוצרים, ביניהם גם הדפסה על כיסוי לגלקסי 3. הולכים לאחד מבתי הדפוס הללו, מביאים להם את הכיסוי של הגלקסי ושל התמונה או הכיתוב אותם תרצו להדפיס (לעיתים ניתן לרכוש גם את הכיסוי עצמו בבית הדפוס), ופשוט להדפיס. המחיר אינו יקר מדי אבל המתנה בהחלט יוקרתית ומגניבה, ובעיקר אישית ומקורית.

 

מה אפשר להדפיס על כיסוי לגלקסי?

כאשר רוצים להדפיס על כיסוי לגלקסי, אפשר להדפיס כמעט כל מה שרוצים. יש אנשים שרוצים להדפיס תמונה שצילמו, יש כאלה שבוחרים להדפיס ציור שציירו, אחרים יעדיפו להדפיס כתובת בלבד ויש כאלה שישלבו תמונה וכתובת ביחד. גם בחירת התמונה נתונה לשיקולכם: תמונה של הילדים בים, תמונה של עצמכם, תמונה של חיית המחמד שלכם או של האדם אותו אתם מעריצים, הכל לפי בחירתכם. המקוריות שבתמונה או במה שכתוב עליה, היא זו שעושה את המתנה הזו כל כך ייחודית וכיפית, בין אם זו מתנה למישהו מיוחד ואהוב, ובין אם זו מתנה לעצמכם. אין ספק כי הדפסה על כיסוי לגלקסי 3 הוא בהחלט משהו נחמד להשוויץ בו.

 

רוצים לראות דוגמא להדפסה על כיסוי לגלקסי

מדפיסים את המסר – הדפסה על מתנות

הדפסה על מתנות היא שילוב נפלא המאפשר מציאת מתנות מקוריותו אישיות יותר. כיום בוחרים אנשים רבים להעניק מתנות שונות המערבות סוג מסוים של הדפסה. מדובר במתנות כגון חולצות, כובעים, ספלים ועוד. ניתן להדפיס כמעט על כל דבר ולהעניק אותו כמתנה.
בעת הדפסה על מתנה חשוב לבדוק מה בעצם אנחנו רוצים להגיד למקבל המתנה. קניית מתנה עם הדפסה היא לבן משפחה או חבר שיש לנו היכרות משותפת איתו, לכן ננסה למצוא מסר אינטימי ואישי שנוכל להעביר למקבל המתנה.

אם קשה לכם לחשוב על משפט או תמונה משותפת ובעלת משמעות, רצוי לנסות ולחשוב על זמנים בהם ביליתם יחד ועל אירועים משותפים שעברתם יחד עם מקבל המתנה. במקרים אלה ניתן להיזכר בטיול משותף, תמונה משותפת באירוע או משפט מצחיק שנאמר בעבר.
אפשרות נוספת ופופולארית להדפסה על מתנות, היא כתיבת המסר כפשוטו, על תמונה של מקבל המתנה. למשל ביום הולדת אפשר לכתוב משפט פשוט כגון: "מזל טוב! אוהבים, המשפחה", מובן שיש להתאים את אופי המסר לאירוע ולמקבל המתנה. משפט כגון זה ניתן להדפיס יחד עם תמונה על גבי ספל או חולצה שיישארו כמזכרת שימושית ונוסטלגית במשך שנים.

כאשר אנו בוחרים הדפסה על מתנה חשוב לנסות ולבחור גם את הפריט הנכון להדפסה. מובן שיש לנסות ולמצוא את הצורך הרב ביותר של מקבל המתנה ולהתאים לו את הפריט, למשל ספל קפה עם הדפס, עשוי להתאים בתור מתנה עבור אב המשפחה, המבלה שעות רבות במשרד ואוהב לשתות קפה.

בכל מקרה בעת בחירת הדפסה על מתנה חשוב לבחון גם את המסר שאנו מעבירים ואת המשמעות שלו כלפי מקבל המתנה, ובנוסף גם את הפריט עליו אנו מדפיסים את המתנה ואת חשיבותו.

שלכם,
דואית – הרעיון שלך בעיצוב שלנו…

מתנה עם תמונה – הדפסה על מתנות

החלטתם לקנות לבן המשפחה האהוב או לחבר הנאמן מתנה אישית עם הדפסה? מצוין!
אולם עכשיו עליכם לבחור מתוך המגוון הרחב של המתנות השונות שקיים בשוק. ניתן כיום למצוא סוגים שונים של מתנות שניתן להדפיס עליהם. ניתן לבחור האם אנו רוצים להדפיס על חפצים שימושיים, או על חפצים שישמשו אך ורק בתור מזכרת נעימה.

אז על מה בכלל אפשר להדפיס?

• מתנות של הדפסה על חולצות הן תמיד פופולאריות ומאפשרות לנו להעביר מסר עם תמונה ומשפט נעים, תוך שילוב עם מתנה שימושית, או כזאת שניתן להשאיר בארון בתור מזכרת. אפשר גם לבחור במתנה מקורית יותר ולהדפיס על מגבות או על כובעים. אלו שני סוגים נוספים ושימושיים למתנות עם הדפסה.

• שעונים עם תמונה של בן משפחה אהוב עשויים לרומם את מצב הרוח של מקבל המתנה. ניתן להדפיס תמונה וכיתוב על שעוני שולחן או שעוני קיר קטנים. שוב מדובר במתנה שהיא גם שימושית מאוד וגם נמצאת תמיד קרוב למקבל המתנה. ניתן לרכוש שעונים יוקרתיים ואיכותיים וניתן לרכוש גם שעונים קלילים וזולים יותר.
• תיק הגב שלוקח הילד בכל יום לבית הספר, יכול להיות מעוטר בתמונה מוצלחת שלו. הדפסה על תיקים עשויה להתאים לילדים הנושאים את התיק בכל יום בבוקר לבית הספר.
• לוח השנה נמצא על גבי שולחן העבודה שלנו במהלך כל השנה, לכן הדפסה על לוח שנה עשויה להיות שימושית מאוד. אולם חשוב לזכור כי לוח השנה מספיק לשנה אחת בלבד. לכן מדובר במתנה שנתית בלבד, כמה חבל… אבל, כך לפחות נדע בדיוק מתי הגיעה השעה למתנת סוף שנה חדשה.
שלכם,
דואית – הרעיון שלך בעיצוב שלנו…

מתנות חנוכה לגני ילדים

חנוכה הוא לא רק חג האורות. בגני ילדים למשל חנוכה הוא סיבה למסיבה אמתית, והוא הפך לחג הרשמי בו עורכים מסיבות חנוכה עבור ילדי הגן והוריהם. כשיש מסיבה צריך להכין פעילות עבור הילדים וההורים וגם מתנה לכבוד החנוכה. גננות רבות עומדות בפני השאלה אילו מתנות חנוכה כדאי להביא לילדי הגן?

מתנות חנוכה במאה העשרים ואחת

ההנאה מקבלת המתנה (וגם מהענקת המתנה) לא משתנה לאורך הדורות, אבל המתנות עצמן משתנות. אם בעבר הסתפקו הילדים בחנוכייה מעשה ידיהם להתפאר, הרי שכיום, בעידן הדיגיטלי, הילדים מצפים לקצת יותר. אז איך משלבים בין היצירות של הילדים למתנה מקסימה? הדפסה דיגיטלית על סינר יכולה לענות על הציפיות הללו: הילדים עובדים ומקבלים סינר ועליו מודפסת תמונתו של כל ילד או ברכה מהגננת. הדפסה דיגיטלית על סינר אם כך, עונה הן על הציפיה לקבל מתנה, והן על הצורך במתנה שימושית ואולי אף חינוכית עבור הילד.

כל יום הוא מיוחד

הדפסה דיגיטלית על סינר היא רק אופציה אחת למגוון של מתנות מודפסות. מתנה נוספת יכולה להיות הדפסה דיגיטלית על לוח שנה. לוח השנה מלווה את הילדים לאורך כל השנה דרך כל מועדי השנה השונים וגם מועדי שנה ספציפיים כמו יום הולדת או שמחה משפחתית. הדפסה דיגיטלית על לוח שנה מהווה מזכרת שימושית לאורך כל השנה, כשבסופה, ניתן לשמור את תמונת הילד המודפסת, גם כאשר לוח השנה הסתיים.

אפשרויות שלא נגמרות

הדפסות דיגיטליות מאפשרות מגוון אפשרויות הדפסה. הדפסה דיגיטלית על לוח שנה או על סינר הן רק חלק מאפשרויות ההדפסה וניתן לבחור מגוון רחב של מתנות בהתאם לסוגים שונים של גננות, של גנים, של ילדים ושל הורים, כך שבסופו של דבר כולם יצאו מרוצים. מאחר ומתנות חנוכה בגני ילדים הוא נושא כל כך חשוב עבור גננות רבות המחפשות מתנות יפות, ייחודיות, שימושיות ולעיתים אף חינוכיות, הדפסות דיגיטליות על סינר, על לוח שנה, על ספל או על כל דבר אחר, יכולים לתת לכל גננת את המענה המושלם.

למגוון מתנות לכבוד החגים

מתנות לגני ילדים ליום המשפחה

יום המשפחה הוא אולי לא יום חג רשמי במדינת ישראל, הוא לא כתוב כיום חופש בלוח השנה, אין מנהגים מיוחדים, לא כולם מציינים אותו,אבל בגני הילדים אכן נהוג ומקובל לציין את יום המשפחה, בכל גן לפי שיקולה של הגננת. בדרך כלל הגננת מכריזה על יום המשפחה,שהוא כמו חג בגן, מקיימים פעילויות שקשורות למשפחה, הילדים מספרים על המשפחות שלהם, מציירים ציורים, מכינים אלבומים של תמונות וכו'. כמו כן נהוג לתת סוג של מחווה למשפחה, כסמל לאהבה וההערכה בין בני המשפחה. ננסה לתת כאן מספר רעיונות למתנות שניתן לחלק בגן ליום המשפחה.

ספל קרמיקה – מתנה ליום המשפחה

הדבר הראשון שעולה לנו לראש כשאנחנו חושבים על המשפחה שלנו הוא הבית. לכן מומלץ לתת כמחווה ליום המשפחה אביזר או מוצר שהוא פחות אישי, נגיד כמו תיק למשל, ביום המשפחה מומלץ לתת משהו שכל בני הבית יוכלו להשתמש בו. מגוון אתרי אינטרנט וחנויות למתנות מציעות ספלי קרמיקה לשתייה עם הקדשה אישית ותמונה. כל ילד יוכל להקדיש ברכה לבני המשפחה שלו והיא תודפס על ספל קרמיקה בצירוף תמונה. זו מחווה מרגשת ומיוחדת מאוד למשפחה.

שעון מובייל – מתנה ליום המשפחה

אז כאמור אנחנו מחפשים מתנה לבית, למשפחה, נחמד מאוד לתת מתנה שתשמש לקישוט הבית, משהו שיצור אוירה משפחתית וחמה.רעיון מיוחד ומקורי מאוד להעניק לילדי הגן ביום המשפחה הוא שעון מובייל. מגוון משווקים מציעים היום שעונים בצורות מיוחדות, שניתן לחלק אותם לשלושה חלקים: חלק אחד הוא שעון, החלק השני הוא תמונה של הילד, או אפילו תמונה של כל המשפחה, והחלק השלישי הוא הקדשה. זו מתנה מקסימה, אין משפחה שלא תשמח לתלות על קירות הבית שעון כזה.

פנקס רשימות למקרר – מתנה ליום המשפחה

בכל גן בוחרים על פי התקציב באילו חגים ומועדים לחלק מתנות לילדי הגן, יש גנים שמעניקים את המתנות הגדולות שהן גם יקרות יחסית בראש השנה ובפסח, ובשאר המועדים מעדיפים להעניק מחוות פשוטות יותר משיקולי תקציב. פנקס רשימות זו מתנה זולה יחסית ומאוד שימושית. גם את הפנקס ניתן להדפיס עם הקדשה ותמונה ובחלק האחורי יש מגנט הנצמד למקרר, אין בית שאין בו רשימות ופתקים על המקרר, אז למה שלא תהיה תמונה והקדשה מהילד? יום משפחה שמח!

למגוון מתנות ליום המשפחה

מתנות לימי הולדת בגני ילדים

בחירת מתנות לימי הולדת היא תמיד בחירה קשה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבחירת מתנות מרוכזות לימי הולדת בגני ילדים. אחת האופציות הפופולאריות והמוצלחות ביותר, עבור מטרה זו, היא הדפסה דיגיטלית. להדפסה דיגיטלית מגוון יתרונות על פני מתנות אחרות, והם מה שהופך אותה לאידיאלית, במיוחד עבור מתנות לימי הולדת בגני ילדים ובתי ספר.

עולם של אפשרויות

אחד היתרונות של הדפסה דיגיטלית כמתנת יום הולדת, היא מגוון האפשרויות הרחב, בעזרתן ניתן  להתאים את כל הפרמטרים לגן, לאופי הילדים ולגילם. נוכל לבחור הדפסה דיגיטלית על שעון, לילדים הלומדים מספרים וקריאת שעון, לבחור הדפסה דיגיטלית על פאזל גדול לילדים גדולים יותר, או הדפסה דיגיטלית על פאזל קטן לילדים קטנים יותר, וכן הלאה. מלבד המוצר עליו מדפיסים, נוכל לבחור מה ואיך להדפיס – רק תמונה או תמונה עם הקדשה, התמונה במרכז או בפינה, עם רקע או בלי, ועוד.

גם שימושית וגם משמחת

אתגר נוסף בבחירת מתנות, הוא מציאת מתנה שהיא גם שימושית וגם משמחת. הדפסה דיגיטלית מאפשרת לנו לעשות את השילוב הזה, ע"י בחירה מתוך מגוון מוצרים שימושיים עליהם ניתן להדפיס, לצד תמונה אישית שכל ילד שמח לקבל. הדפסה דיגיטלית על שעון, לדוגמא, מספקת לכל ילד שעון מיוחד ואישי לחדר, שישמש אותו גם בעתיד וישמח אותו בכל פעם שיסתכל בו ויראה כמה גדל.

גם אחידה וגם מותאמת אישית

אחד הקשיים הגדולים בבחירת מתנות לימי הולדת בגני ילדים, הוא האיזון שבין הפרטי לקולקטיבי. הרי לא ניתן לתת לכל ילד מתנה אחרת ולעשות איפה ואיפה, ומצד שני, לא כל הילדים אותו הדבר. קושי זה מתגלה כיתרון מיוחד של הדפסה דיגיטלית על כרית, שעון, פאזל, תיק או כל דבר אחר. ההדפסה הדיגיטלית, למעשה, מאפשרת לנו לשלב את הרצון לתת מתנה אישית לכל ילד בגן, לבין הצורך לשמור על אחידות המתנות. הדפסה דיגיטלית על כרית, לדוגמה. מצד אחד כל הילדים מקבלים כרית במתנה, ומצד שני, לכל ילד כרית עם התמונה והשם שלו.

מתנות סוף שנה לגני ילדים

מה כבר לא אמרו על מתנות? בזמנים בהם כל אחד מאיתנו כבר קיבל את הכל קשה להפתיע. אם אתם אוהבים מתנות עם פן אישי ומיוחד סימן שהגעתם לאתר הנכון. אצלנו מתנות מקבלות נופך אישי ומיוחד באמצעות המומחיות שלנו בהדפסה דיגיטלית. בלשון פשוטה: להבדיל מהדפסות מסורתיות, בהדפסות דיגיטליות אפשר להדפיס על כל סוגי המתנות גם במחיר המאפשר ביצוע בכמויות קטנות (בודדים). ומי שאוהב מתנות, גם אם לא צריך בדיוק עכשיו לקנות מתנה לאדם קרוב, יהנה משיטוט בקטלוג המצולם שלנו המופיע באתר.

That is their core, and consider also what they need to bring out.

מתנות סוף שנה לגני ילדים

לשמח, להפתיע, לרגש.. הן את הגננת והן את הילדים וההורים. גם למתנות סוף שנה וגם באמצע. מתנות לגני ילדים עם הפן האישי שמתווסף למוצר בצורת תמונת הילד או כיתוב למזכרת עם שם הגן. מתנות לגני ילדים כאלו ניתן להשיג ממי שמומחה בדפוס דיגיטלי ובהדפסה על מתנות. אנו מדפיסים על תיקים , אנו מעלים חיוך עם הדפסה על חולצות. במגוון ההיצע ל מתנות לגני ילדים תמצאו: תיקים מודפסים , הדפסה על חולצות , ספר מחזור לילדי הגן ועוד. דודו, אהוב הילדים, מגיע בעצמו, מצלם ומבצע את כל תהליך ההדפסה.

המשיכו בקישור למבחר מתנות סוף שנה נוספות

רעיונות למתנות מקוריות

לבחור מתנה כל שנה מחדש זה משימה לא פשוטה כלל. לעיתים קשה מאוד לחשוב על רעיונות למתנות מקוריות. מה כבר עוד אפשר לקנות? הדילמה לגבי בחירת מתנה הופכת לקשה יותר כל שנה מחדש, ברוב המקרים אנו רוצים לקנות מתנות שימושיות, אך לא רוצים לאבד את הפן האישי למקבל המתנה, בין אם מדובר בקרוב משפחה ובין אם מדובר בחבר.
רעיונות למתנות מקוריות הם במקרים רבים שילוב בין הצרכים הפרקטיים שלנו לבין משהו שנותן גם הרגשה טובה של השקעה וקירבה אישית במתנה. אז מה אפשר לקנות? תהיו מקוריים, הנה מספק הצעות לקניית מתנות מקוריות:

1. שעוני קיר הם חפץ שימושי לכל חדר ולכל עת, בין אם מדובר בילד צעיר או באם עסוקה, תמיד יש צורך בשעוני קיר. אולם כפי שציינתי צריך להוסיף גם את המרכיב האישי- שעונים עם תמונה של מקבל המתנה, עשויים לענות על שני הצרכים של המתנה: גם פרקטיות וגם מסר אישי ונעים.

2. באותו אופן ניתן להכין גם בגדים, מגבות או חפצים נוספים עם הדפסים שונים, חולצה עם תמונה משפחתית וכיתוב מרגש, כמתנה לאירוע עשוי להיות מתנה מוצלחת במיוחד. ניתן גם לעשות הדפסים על מגבות, חלוקים ועוד חפצים רבים ושונים, כגון: בלונים, מחזיקי מפתחות, ספלים או תיקים. בזמן מחשבה על רעיונות למתנות יש להתאים את אופי המתנה לאופי האירוע ולאופי מקבל מתנה.
3. נשים וגברים הם בעלי מאפיינים שונים בדברים רבים, וכך גם בקבלת מתנות. לנשים ניתן לחפש מתנות כגון נרות או קופסאות תכשיטים איכותיות, בעוד לגברים ניתן לרכוש מתנות כגון ארנק טוב, ערכות כלים או אולרים איכותיים ושימושיים.

שלכם,
דואית – הרעיון שלך בעיצוב שלנו…

תגי שם לאירועים – הצרכים והסוגים

אירועים וכנסים ממלאים את חיינו והופכים אותם למעניינים יותר ומניבים מבחינה חברתית ועסקית. בשנים האחרונות נוספה תוספת קטנה אך בעלת ערך רב לכל אירוע שכזה בדמות תגי שם אישיים אשר מיועדים למשתתפי האירוע. תגי שם לאירועים אומנם נושאים בסך הכל את שמות העונדים אותם אך כפי שתראו, הערך המוסף שלהם בהחלט שווה את ההשקעה.

תגי שם לאירועים – מי זקוק להם?

בכל אירוע שהוא, ניתן למצוא אוכלוסיות שונות אשר נבדלות אחת מהשנייה בתפקיד שהן ממלאות באירוע. תגי שם לאירועים מתאימים עבור כל אחת מהאוכלוסיות הללו ומבדילים אותן אחת מהשנייה  בצורה ברורה למדי.

  • המוזמנים – עונדים את תג שמם אשר כולל ברוב המקרים גם שייכות ארגונית, במקרה של אירוע עסקי וכנסים.
  • מארחי האירוע – הנציגים אשר הפכו את האירוע לאפשרי. אנשי מפתח אלה עונדים תגי שם ייחודיים אשר מבדילים אותם מהקבוצות האחרות.
  • מנהלי המקום – כגון, מנהלי האירועים, רבי המלצרים וכו'. אליהם ניתן לפנות בכל בעיה טכנית.
  • צוות עובדים – מלצרים, ברמנים ואנשי תחזוקה.

תגי שם לאירועים מבדילים בין קבוצות, דבר אשר מאפשר דו-שיח רציונאלי בין קבוצות המשתייכות לאותו ה- "מעמד" באירוע ופניה אל נותני השירותים המתאימים בהתאם. למשל, ניתן לפנות באופן ישיר אל מנהל האירוע על מנת לפתור בעיה של מיזוג אוויר – זיהויו קל יותר במידה והוא נושא תג שם עם שמו ותפקידו באירוע. בנוסף, מוזמני האירוע יכולים לפנות אל עמיתיהם ביתר קלות עם ידע מוקדם אודותיהם ולגבי תפקידם (מצוין על גבי תגי השם). תגי שם לאירועים הניתנים למוזמנים מעלים את שביעות הרצון מהאירוע ומעידים על השקעה ופניה אישית, שהרי התג נושא את השם של כל מוזמן.

סוגי תגי שם

תגי שם לאירועים יכולים לכלול רק את שם האדם העונד אותם אך גם את לוגו החברה, מעמד/תפקיד, רקעים שונים, מסגרות, חריטות, הדבקות מיוחדות ועוד. מעבר לכך, תגי השם לאירועים נבדלים האחד מהשני ע"פ מנגנון ההצמדה לבגד, שיכול להיות פשוט למדי כגון סיכה או קליפס או באמצעות פטנט מורכב יותר כגון מגנט. ניתן להכין תגי שם  לאירועים עבור המוזמנים במקום, כתלות בהתייצבותם לאירוע אך רוב המארגנים בוחרים להדפיס מראש, על מנת למנוע עיכובים מיותרים בעת ההגעה לאירוע או לכנס.

תגי שם לעובדים – הדבק של החברה

חובבי הסדרה "סיינפלד" זוכרים לטובה את הפרק בו יוזם קרמר זיהוי שמי לכל אחד משכניו. עד מהרה הופכים מפגשי היום-יום הבנאליים להתעניינות הדדית כנה בין כולם, המובילה לידידות, ואף לתחילתה של אהבה מופלאה… בדיוק בשל כך תגי שם לעובדים הם ממש לא עניין חסר היגיון. נהפוך הוא, חשיבותן רבה מכפי שעשוי לחשוב העובד הפשוט. החשיבות מוצאת את ביטוייה בשני רבדים עיקריים – בתוך הארגון או החברה, ומחוצה לה – כלומר, אל מול פני הלקוחות.

תגי שם לעובדים – חשיבותם בתוך הארגון

ברובד הראשון, חשוב להדגיש מספר נושאים עיקריים. ראשית, הוכח שכאשר אנשים מזהים איש את רעהו בשמו הפרטי, גורם הדבר ליצירת יחסי קרבה מהירים וחזקים יותר. שנית, הוכח שכאשר יחסים אלו קיימים, התפוקה והיכולת של כל עובד – בין אם מדובר בעבודה שאינה דורשת עבודת צוות ושיתוף פעולה, ולבטח כאשר מדובר בסוג משרה הדורש זאת – עולה בעשרות מונים. בכלל, תגי שם לעובדים יוצרים אווירה טובה אשר משפרת את הרגשת העובדים ואת הנכונות שלהם לתת מעצמם מאמץ נוסף, והרגשה שכזו מתחילה בהכרת סביבת העבודה שלהם.

You don't wish to leave out anything, but you will need to make certain that you know everything that's involved with the

There are some academic term paper writers that

However, in addition,

When the things arrive in their own hands, be sure to send them a message or email about the product to

If it's possible to summarize a key point in a paragraph or two, then

When

This can help you remember the important

In fact, there are

If you choose

It check this service out is also important to know what paper will cost you.

the wrong person, then you can always request a refund.

lots of businesses that focus on supplying aid for students.

points throughout this essay.

you need to compose an essay or perhaps a whole faculty paper, you can seek the services of a school writing support.

it is going to be easier for your pupils to recall and understand.

improve their interest in it.

there are other factors to take into account.

will use this technique every time they write an article.

subject.

תגי שם וחשיבותם כלפי הלקוח

מבחינת יחסי עובד – לקוח, אין כל ספק כי יכולתו של לקוח לפנות לנותן השירות בשמו הפרטי, מנפצת את מרבית המחסומים העומדים בפניו במהלך הסיטואציה. הדובר יוצר אינטימיות של ממש, מעניק תחושה של שיחה חברית, ומאפשר לעובד וללקוח לקבל את מבוקשם בצורה פשוטה ומהירה יותר. אחוז ניכר מעובדי השירות והמכירות בישראל, ולא רק הם, עונדים תגי שם לעובדים, וזאת עובדה. ואם אלפי חברות ברחבי הארץ הבינו כי רבה התועלת בדבר ואין בכך ולו המחסור הקל ביותר, מי אנחנו שנתווכח?

סוגים שונים של תגי שם

ישנם סוגים שונים של תגי שם לעובדים. ניתן לחלקם לפי מספר קריטריונים, אשר הבולט שביניהם – מוצמד לחולצה, או בעל שרוך הנכרך סביב הצוואר. היתרון של הראשון מצוי במראה האלגנטי שלו, ביכולת שלו להתאים למגוון רחב של מדים ותלבושות, ובקשת הדגמים הקיימת. מצד שני, תג שם מהסוג השני יהיה לרוב בולט יותר, נגיש יותר להצגה בפני לקוח, ומנגד, ניתן להסתרה בעת הצורך ללא מאמץ. העלויות דומות למדיי.

אז זכרו: תגי שם לעובדים הם הדבק המאחד בינם לבין עצמם ובינם לקהל הלקוחות.

הדפסה על כובעים – הטרנד הפרסומי החדש

באיחור של שנים אחדות, ובעוצמות מופחתות פי כמה, לומד עולם הפרסום הישראלי לחקות את מקבילו האמריקאי, ונחשף לשיטת הפרסום הזולה, היצירתית ולעיתים קרובות היעילה מכולם- הדפסה על מוצרים שונים ומגוונים. בעגת במשרדי הפרסום נקראת השיטה "פרסום שכונות", “גרילה", “פרסום עשר" (אנקדוטה על עצם היותו של הפרסום זול באופן יחסי. דהיינו, עשרה שקלים) ועוד. ואיך הוא בא לידי ביטוי? הרבה "מרצ'נדייז" (בעיקר בקרב קבוצות ספורט), אירועי שיווק זולים ונקודתיים, הדפסה מסיבית של לוגואים של חברות (על גבי כובעים, חולצות, מגבות, משחקי פנאי וכו') ועוד. אז בואו, לשם המיקוד, נדבר על הדפסה של כובעים.

 

הרעיון השיווקי שמאחורי הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים נחשבת לחלוצה ולמובילה בתחום הפרסום השכונתי. שילוב של קלות הפקה, עלויות זולות, תוצאות מהירות ומוכחות ופורמט שמתאים לקיוסק שכונתי קטן לצד חברת סטארט אפ מצליחה. כך נוצר שילוב מנצח שכולם אוהבים לאהוב. תוסיפו לכך את העובדה שבארצנו הקטנה למעלה מ-300 ימי שמש בשנה, והרי לכם שיטה נפלאה לפרסום יעיל. הקונספט שמאחורי הטרנד פשוט: האדם הממוצע נחשף ללמעלה מאלף פרסומים שונים של חברות שונות במהלך יום אחד. אם כך, חשבו במשרדי הפרסום, בוא ניצור פרסום אותו הוא יראה כמה עשרות ואף מאות פעמים באותו היום, ובכך נגדיל את סיכויי הזכירה, יצירת הצורך (בקנייה או בפעולה אחרת) וביצוע הפעולה. חשבו, למשל, על הסנריום הבא: יום שישי בצהריים. חוף הים בתל אביב. בין מוכרי הארטיקים לתיירות השזופות מדי, נמצאים מאות אנשים שקיבלו במתנה מאנשי שיווק המפוזרים בקרבת החוף, כובע עם הדפסה של חברת משקאות אנרגיה בטעמים. “במקרה", המשקאות נמכרים בדוכן סמוך במחירי השקה. מה אתם אומרים? הפרסום (שעלותו פחותה מאחוז אחד מעלות 10 שניות שידור פרסומת משודרת בערוצים המסחריים) עשוי לגרום למבלים רבים להתפנק על משקה מעורר ומרענן? בוודאי שכן!

 

אז אם גם אתם מעוניינים להקפיץ את הדו"חות הכספיים שלכם ואין באפשרותכם ליהנות מתקציב פרסומי בלתי מוגבל, חשבו ברצינות על האופציה של הדפסה על כובעים בפרט, ומוצרים שונים בכלל. זה זול, זה נגיש וזה מביא תוצאות בשטח. עובדה.

Therefore, if you are entirely new to composing, here are a few ideas semat.org which could help you get started.