תגי שם לאירועים – הצרכים והסוגים

אירועים וכנסים ממלאים את חיינו והופכים אותם למעניינים יותר ומניבים מבחינה חברתית ועסקית. בשנים האחרונות נוספה תוספת קטנה אך בעלת ערך רב לכל אירוע שכזה בדמות תגי שם אישיים אשר מיועדים למשתתפי האירוע. תגי שם לאירועים אומנם נושאים בסך הכל את שמות העונדים אותם אך כפי שתראו, הערך המוסף שלהם בהחלט שווה את ההשקעה.

תגי שם לאירועים – מי זקוק להם?

בכל אירוע שהוא, ניתן למצוא אוכלוסיות שונות אשר נבדלות אחת מהשנייה בתפקיד שהן ממלאות באירוע. תגי שם לאירועים מתאימים עבור כל אחת מהאוכלוסיות הללו ומבדילים אותן אחת מהשנייה  בצורה ברורה למדי.

  • המוזמנים – עונדים את תג שמם אשר כולל ברוב המקרים גם שייכות ארגונית, במקרה של אירוע עסקי וכנסים.
  • מארחי האירוע – הנציגים אשר הפכו את האירוע לאפשרי. אנשי מפתח אלה עונדים תגי שם ייחודיים אשר מבדילים אותם מהקבוצות האחרות.
  • מנהלי המקום – כגון, מנהלי האירועים, רבי המלצרים וכו'. אליהם ניתן לפנות בכל בעיה טכנית.
  • צוות עובדים – מלצרים, ברמנים ואנשי תחזוקה.

תגי שם לאירועים מבדילים בין קבוצות, דבר אשר מאפשר דו-שיח רציונאלי בין קבוצות המשתייכות לאותו ה- "מעמד" באירוע ופניה אל נותני השירותים המתאימים בהתאם. למשל, ניתן לפנות באופן ישיר אל מנהל האירוע על מנת לפתור בעיה של מיזוג אוויר – זיהויו קל יותר במידה והוא נושא תג שם עם שמו ותפקידו באירוע. בנוסף, מוזמני האירוע יכולים לפנות אל עמיתיהם ביתר קלות עם ידע מוקדם אודותיהם ולגבי תפקידם (מצוין על גבי תגי השם). תגי שם לאירועים הניתנים למוזמנים מעלים את שביעות הרצון מהאירוע ומעידים על השקעה ופניה אישית, שהרי התג נושא את השם של כל מוזמן.

סוגי תגי שם

תגי שם לאירועים יכולים לכלול רק את שם האדם העונד אותם אך גם את לוגו החברה, מעמד/תפקיד, רקעים שונים, מסגרות, חריטות, הדבקות מיוחדות ועוד. מעבר לכך, תגי השם לאירועים נבדלים האחד מהשני ע"פ מנגנון ההצמדה לבגד, שיכול להיות פשוט למדי כגון סיכה או קליפס או באמצעות פטנט מורכב יותר כגון מגנט. ניתן להכין תגי שם  לאירועים עבור המוזמנים במקום, כתלות בהתייצבותם לאירוע אך רוב המארגנים בוחרים להדפיס מראש, על מנת למנוע עיכובים מיותרים בעת ההגעה לאירוע או לכנס.