רעיונות למתנות מקוריות

לבחור מתנה כל שנה מחדש זה משימה לא פשוטה כלל. לעיתים קשה מאוד לחשוב על רעיונות למתנות מקוריות. מה כבר עוד אפשר לקנות? הדילמה לגבי בחירת מתנה הופכת לקשה יותר כל שנה מחדש, ברוב המקרים אנו רוצים לקנות מתנות שימושיות, אך לא רוצים לאבד את הפן האישי למקבל המתנה, בין אם מדובר בקרוב משפחה ובין אם מדובר בחבר.
רעיונות למתנות מקוריות הם במקרים רבים שילוב בין הצרכים הפרקטיים שלנו לבין משהו שנותן גם הרגשה טובה של השקעה וקירבה אישית במתנה. אז מה אפשר לקנות? תהיו מקוריים, הנה מספק הצעות לקניית מתנות מקוריות:

1. שעוני קיר הם חפץ שימושי לכל חדר ולכל עת, בין אם מדובר בילד צעיר או באם עסוקה, תמיד יש צורך בשעוני קיר. אולם כפי שציינתי צריך להוסיף גם את המרכיב האישי- שעונים עם תמונה של מקבל המתנה, עשויים לענות על שני הצרכים של המתנה: גם פרקטיות וגם מסר אישי ונעים.

2. באותו אופן ניתן להכין גם בגדים, מגבות או חפצים נוספים עם הדפסים שונים, חולצה עם תמונה משפחתית וכיתוב מרגש, כמתנה לאירוע עשוי להיות מתנה מוצלחת במיוחד. ניתן גם לעשות הדפסים על מגבות, חלוקים ועוד חפצים רבים ושונים, כגון: בלונים, מחזיקי מפתחות, ספלים או תיקים. בזמן מחשבה על רעיונות למתנות יש להתאים את אופי המתנה לאופי האירוע ולאופי מקבל מתנה.
3. נשים וגברים הם בעלי מאפיינים שונים בדברים רבים, וכך גם בקבלת מתנות. לנשים ניתן לחפש מתנות כגון נרות או קופסאות תכשיטים איכותיות, בעוד לגברים ניתן לרכוש מתנות כגון ארנק טוב, ערכות כלים או אולרים איכותיים ושימושיים.

שלכם,
דואית – הרעיון שלך בעיצוב שלנו…