מתנות לימי הולדת בגני ילדים

בחירת מתנות לימי הולדת היא תמיד בחירה קשה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבחירת מתנות מרוכזות לימי הולדת בגני ילדים. אחת האופציות הפופולאריות והמוצלחות ביותר, עבור מטרה זו, היא הדפסה דיגיטלית. להדפסה דיגיטלית מגוון יתרונות על פני מתנות אחרות, והם מה שהופך אותה לאידיאלית, במיוחד עבור מתנות לימי הולדת בגני ילדים ובתי ספר.

עולם של אפשרויות

אחד היתרונות של הדפסה דיגיטלית כמתנת יום הולדת, היא מגוון האפשרויות הרחב, בעזרתן ניתן  להתאים את כל הפרמטרים לגן, לאופי הילדים ולגילם. נוכל לבחור הדפסה דיגיטלית על שעון, לילדים הלומדים מספרים וקריאת שעון, לבחור הדפסה דיגיטלית על פאזל גדול לילדים גדולים יותר, או הדפסה דיגיטלית על פאזל קטן לילדים קטנים יותר, וכן הלאה. מלבד המוצר עליו מדפיסים, נוכל לבחור מה ואיך להדפיס – רק תמונה או תמונה עם הקדשה, התמונה במרכז או בפינה, עם רקע או בלי, ועוד.

גם שימושית וגם משמחת

אתגר נוסף בבחירת מתנות, הוא מציאת מתנה שהיא גם שימושית וגם משמחת. הדפסה דיגיטלית מאפשרת לנו לעשות את השילוב הזה, ע"י בחירה מתוך מגוון מוצרים שימושיים עליהם ניתן להדפיס, לצד תמונה אישית שכל ילד שמח לקבל. הדפסה דיגיטלית על שעון, לדוגמא, מספקת לכל ילד שעון מיוחד ואישי לחדר, שישמש אותו גם בעתיד וישמח אותו בכל פעם שיסתכל בו ויראה כמה גדל.

גם אחידה וגם מותאמת אישית

אחד הקשיים הגדולים בבחירת מתנות לימי הולדת בגני ילדים, הוא האיזון שבין הפרטי לקולקטיבי. הרי לא ניתן לתת לכל ילד מתנה אחרת ולעשות איפה ואיפה, ומצד שני, לא כל הילדים אותו הדבר. קושי זה מתגלה כיתרון מיוחד של הדפסה דיגיטלית על כרית, שעון, פאזל, תיק או כל דבר אחר. ההדפסה הדיגיטלית, למעשה, מאפשרת לנו לשלב את הרצון לתת מתנה אישית לכל ילד בגן, לבין הצורך לשמור על אחידות המתנות. הדפסה דיגיטלית על כרית, לדוגמה. מצד אחד כל הילדים מקבלים כרית במתנה, ומצד שני, לכל ילד כרית עם התמונה והשם שלו.