מתנות לגני ילדים ליום המשפחה

יום המשפחה הוא אולי לא יום חג רשמי במדינת ישראל, הוא לא כתוב כיום חופש בלוח השנה, אין מנהגים מיוחדים, לא כולם מציינים אותו,אבל בגני הילדים אכן נהוג ומקובל לציין את יום המשפחה, בכל גן לפי שיקולה של הגננת. בדרך כלל הגננת מכריזה על יום המשפחה,שהוא כמו חג בגן, מקיימים פעילויות שקשורות למשפחה, הילדים מספרים על המשפחות שלהם, מציירים ציורים, מכינים אלבומים של תמונות וכו'. כמו כן נהוג לתת סוג של מחווה למשפחה, כסמל לאהבה וההערכה בין בני המשפחה. ננסה לתת כאן מספר רעיונות למתנות שניתן לחלק בגן ליום המשפחה.

ספל קרמיקה – מתנה ליום המשפחה

הדבר הראשון שעולה לנו לראש כשאנחנו חושבים על המשפחה שלנו הוא הבית. לכן מומלץ לתת כמחווה ליום המשפחה אביזר או מוצר שהוא פחות אישי, נגיד כמו תיק למשל, ביום המשפחה מומלץ לתת משהו שכל בני הבית יוכלו להשתמש בו. מגוון אתרי אינטרנט וחנויות למתנות מציעות ספלי קרמיקה לשתייה עם הקדשה אישית ותמונה. כל ילד יוכל להקדיש ברכה לבני המשפחה שלו והיא תודפס על ספל קרמיקה בצירוף תמונה. זו מחווה מרגשת ומיוחדת מאוד למשפחה.

שעון מובייל – מתנה ליום המשפחה

אז כאמור אנחנו מחפשים מתנה לבית, למשפחה, נחמד מאוד לתת מתנה שתשמש לקישוט הבית, משהו שיצור אוירה משפחתית וחמה.רעיון מיוחד ומקורי מאוד להעניק לילדי הגן ביום המשפחה הוא שעון מובייל. מגוון משווקים מציעים היום שעונים בצורות מיוחדות, שניתן לחלק אותם לשלושה חלקים: חלק אחד הוא שעון, החלק השני הוא תמונה של הילד, או אפילו תמונה של כל המשפחה, והחלק השלישי הוא הקדשה. זו מתנה מקסימה, אין משפחה שלא תשמח לתלות על קירות הבית שעון כזה.

פנקס רשימות למקרר – מתנה ליום המשפחה

בכל גן בוחרים על פי התקציב באילו חגים ומועדים לחלק מתנות לילדי הגן, יש גנים שמעניקים את המתנות הגדולות שהן גם יקרות יחסית בראש השנה ובפסח, ובשאר המועדים מעדיפים להעניק מחוות פשוטות יותר משיקולי תקציב. פנקס רשימות זו מתנה זולה יחסית ומאוד שימושית. גם את הפנקס ניתן להדפיס עם הקדשה ותמונה ובחלק האחורי יש מגנט הנצמד למקרר, אין בית שאין בו רשימות ופתקים על המקרר, אז למה שלא תהיה תמונה והקדשה מהילד? יום משפחה שמח!

למגוון מתנות ליום המשפחה