מתנה עם תמונה – הדפסה על מתנות

החלטתם לקנות לבן המשפחה האהוב או לחבר הנאמן מתנה אישית עם הדפסה? מצוין!
אולם עכשיו עליכם לבחור מתוך המגוון הרחב של המתנות השונות שקיים בשוק. ניתן כיום למצוא סוגים שונים של מתנות שניתן להדפיס עליהם. ניתן לבחור האם אנו רוצים להדפיס על חפצים שימושיים, או על חפצים שישמשו אך ורק בתור מזכרת נעימה.

אז על מה בכלל אפשר להדפיס?

• מתנות של הדפסה על חולצות הן תמיד פופולאריות ומאפשרות לנו להעביר מסר עם תמונה ומשפט נעים, תוך שילוב עם מתנה שימושית, או כזאת שניתן להשאיר בארון בתור מזכרת. אפשר גם לבחור במתנה מקורית יותר ולהדפיס על מגבות או על כובעים. אלו שני סוגים נוספים ושימושיים למתנות עם הדפסה.

• שעונים עם תמונה של בן משפחה אהוב עשויים לרומם את מצב הרוח של מקבל המתנה. ניתן להדפיס תמונה וכיתוב על שעוני שולחן או שעוני קיר קטנים. שוב מדובר במתנה שהיא גם שימושית מאוד וגם נמצאת תמיד קרוב למקבל המתנה. ניתן לרכוש שעונים יוקרתיים ואיכותיים וניתן לרכוש גם שעונים קלילים וזולים יותר.
• תיק הגב שלוקח הילד בכל יום לבית הספר, יכול להיות מעוטר בתמונה מוצלחת שלו. הדפסה על תיקים עשויה להתאים לילדים הנושאים את התיק בכל יום בבוקר לבית הספר.
• לוח השנה נמצא על גבי שולחן העבודה שלנו במהלך כל השנה, לכן הדפסה על לוח שנה עשויה להיות שימושית מאוד. אולם חשוב לזכור כי לוח השנה מספיק לשנה אחת בלבד. לכן מדובר במתנה שנתית בלבד, כמה חבל… אבל, כך לפחות נדע בדיוק מתי הגיעה השעה למתנת סוף שנה חדשה.
שלכם,
דואית – הרעיון שלך בעיצוב שלנו…