מדפיסים את המסר – הדפסה על מתנות

הדפסה על מתנות היא שילוב נפלא המאפשר מציאת מתנות מקוריותו אישיות יותר. כיום בוחרים אנשים רבים להעניק מתנות שונות המערבות סוג מסוים של הדפסה. מדובר במתנות כגון חולצות, כובעים, ספלים ועוד. ניתן להדפיס כמעט על כל דבר ולהעניק אותו כמתנה.
בעת הדפסה על מתנה חשוב לבדוק מה בעצם אנחנו רוצים להגיד למקבל המתנה. קניית מתנה עם הדפסה היא לבן משפחה או חבר שיש לנו היכרות משותפת איתו, לכן ננסה למצוא מסר אינטימי ואישי שנוכל להעביר למקבל המתנה.

אם קשה לכם לחשוב על משפט או תמונה משותפת ובעלת משמעות, רצוי לנסות ולחשוב על זמנים בהם ביליתם יחד ועל אירועים משותפים שעברתם יחד עם מקבל המתנה. במקרים אלה ניתן להיזכר בטיול משותף, תמונה משותפת באירוע או משפט מצחיק שנאמר בעבר.
אפשרות נוספת ופופולארית להדפסה על מתנות, היא כתיבת המסר כפשוטו, על תמונה של מקבל המתנה. למשל ביום הולדת אפשר לכתוב משפט פשוט כגון: "מזל טוב! אוהבים, המשפחה", מובן שיש להתאים את אופי המסר לאירוע ולמקבל המתנה. משפט כגון זה ניתן להדפיס יחד עם תמונה על גבי ספל או חולצה שיישארו כמזכרת שימושית ונוסטלגית במשך שנים.

כאשר אנו בוחרים הדפסה על מתנה חשוב לנסות ולבחור גם את הפריט הנכון להדפסה. מובן שיש לנסות ולמצוא את הצורך הרב ביותר של מקבל המתנה ולהתאים לו את הפריט, למשל ספל קפה עם הדפס, עשוי להתאים בתור מתנה עבור אב המשפחה, המבלה שעות רבות במשרד ואוהב לשתות קפה.

בכל מקרה בעת בחירת הדפסה על מתנה חשוב לבחון גם את המסר שאנו מעבירים ואת המשמעות שלו כלפי מקבל המתנה, ובנוסף גם את הפריט עליו אנו מדפיסים את המתנה ואת חשיבותו.

שלכם,
דואית – הרעיון שלך בעיצוב שלנו…