הדפסה על כיסוי לגלקסי

יש ברשותכם פלאפון מסוג סמסונג גלקסי? מעוניינים בכיסוי מעניין ומדליק עבורו? הדפסה על כיסוי לגלקסי יכולה לשדרג את מראה הפלאפון שלכם לפלאפון עם נגיעה אישית וייחודית שלכם. תוכלו להדפיס את התמונה שלכם, של הילדים שלכם או של החתול שלכם ולזכות במבטים מחייכים ותגובות נלהבות של הסובבים אתכם.

 

מתנה מיוחדת

הדפסה על כיסוי לגלקסי יכולה להיות גם מתנה מקורית ומגניבה. הדפסה על כיסוי לגלקסי 3 ואפילו לגלקסי 2, יכולה להיות מתנת יום הולדת, מתנת יום נישואין, מתנה לסיום תואר או סיום קורס בצבא, או כל מאורע אחר אותו תרצו לחגוג. הדפסה על כיסוי לגלקסי מתאים לכל מי שיש לו גלקסי, גם אם יש לו כבר כיסוי, תמיד הוא יכול להחליף בין הכיסויים לפי מצב הרוח.

 

איך עושים את זה?

אז איך והיכן עושים הדפסה על כיסוי לגלקסי 3, או בכלל לכל גלקסי? קיימים בתי דפוס המתמחים בהדפסות על מגוון רחב של מוצרים, ביניהם גם הדפסה על כיסוי לגלקסי 3. הולכים לאחד מבתי הדפוס הללו, מביאים להם את הכיסוי של הגלקסי ושל התמונה או הכיתוב אותם תרצו להדפיס (לעיתים ניתן לרכוש גם את הכיסוי עצמו בבית הדפוס), ופשוט להדפיס. המחיר אינו יקר מדי אבל המתנה בהחלט יוקרתית ומגניבה, ובעיקר אישית ומקורית.

 

מה אפשר להדפיס על כיסוי לגלקסי?

כאשר רוצים להדפיס על כיסוי לגלקסי, אפשר להדפיס כמעט כל מה שרוצים. יש אנשים שרוצים להדפיס תמונה שצילמו, יש כאלה שבוחרים להדפיס ציור שציירו, אחרים יעדיפו להדפיס כתובת בלבד ויש כאלה שישלבו תמונה וכתובת ביחד. גם בחירת התמונה נתונה לשיקולכם: תמונה של הילדים בים, תמונה של עצמכם, תמונה של חיית המחמד שלכם או של האדם אותו אתם מעריצים, הכל לפי בחירתכם. המקוריות שבתמונה או במה שכתוב עליה, היא זו שעושה את המתנה הזו כל כך ייחודית וכיפית, בין אם זו מתנה למישהו מיוחד ואהוב, ובין אם זו מתנה לעצמכם. אין ספק כי הדפסה על כיסוי לגלקסי 3 הוא בהחלט משהו נחמד להשוויץ בו.

 

רוצים לראות דוגמא להדפסה על כיסוי לגלקסי