הדפסה על כיסוי לאייפון

הולך ברחוב והפלאפון מצלצל. אני מוציא את האייפון מהכיס, ומה שמושך את תשומת לבם של העוברים ושבים הוא לא האייפון החדש ביותר שרכשתי אלא דווקא הכיסוי שלו. כשהלכתי לעשות הדפסה על כיסוי לאייפון שלי, ובחרתי בכלבה שלי דלפי, לא ידעתי כמה כולם יתלהבו מזה. מסתבר שלא רק אני אוהב דברים נחמדים ומגניבים, אלא כמעט כולם אוהבים את זה, ומסתבר כי הדפסה על כיסויי לאייפון, בהחלט נחשבת למשהו נחמד ומגניב.

 

מתחת לאייפון

הדפסה על מגן לאייפון הפך להיות להיט בקרב אנשים מכל הגילאים. כיסוי מודפס בהתאמה אישית ניתן למצוא גם אצל מנכ"ל מכובד וגם אצל ילדה בת ארבע עשרה, וזה אפילו לא עולה כל קר יקר. תמונות של הכלב, של החברה, של הילדים, של בן הזוג או של מפורסם נערץ מוצאות עצמן אל מתחת לאייפון – על המגן שלו.

 

איך מבצעים הדפסה על מגן לאייפון?

את התמונה האהובה שלכם תוכלו להדפיס על מגן או כיסוי לאייפון שלכם. איך עושים את זה? פונים לבית דפוס המתמחה בהדפסה על כיסוי לאייפון. ישנם בתי דפוס המתמחים בהדפסה על מגוון רחב של מוצרים, ביניהם כיסויי אייפונים. ישנן גם חנויות המוכרות כיסויי אייפון ולעיתים גם הן מציעות הדפסה על מגן לאייפון. לאחר שהגעתם אל המקום בו תרצו להדפיס את התמונה בה בחרתם, אתם כמובן מוסרים את התמונה בליווי הנחיות לבית הדפוס כיצד להדפיס: באיזה גודל, באיזה מקום, האם להוסיף כיתוב ואם כן באיזה צבע ובאיזה גודל. זהו, מעתה הכל בידי המדפיס ולכם נותר רק לחכות כמה שעות עד שהכיסוי יהיה מוכן.

 

כמה עולה הדפסה על כיסוי לאייפון?

הדפסה על כיסוי לאייפון איננה יקרה במיוחד וסובבת סביב מחיר של כ- 100 ₪ להדפסה  יחידה על מגן לאייפון. המחיר משתנה מבית דפוס אחד למשנהו ולעיתים גם ממגן אחד למשנהו (תלוי בסוג המגן ובגודל שלו). חשוב לבחור בית דפוס מקצועי שיבצע הדפסה איכותית, כך שיימנעו שחיקה, דהייה וקילוף של התמונה, ושכיסויי האייפון ישמר לאורך זמן.

לדוגמא להדפסה על כיסוי לאייפון