הדפסה על חולצות – הרבה יותר מעוד טרנד

אם גם אתם ספרתם למעלה מ-20 שנות חיים לפחות, בוודאי גם עבורכם הדפסה על חולצות מתקשרת עם סמלי בית הספר שהפכו את הטי שירט הביתי הפשוט לתלבושת אחידה. אבל הקטנטנים של היום גדלו כבר למציאות שונה, שגם הגדולים מתחילים להפנים – חולצות מודפסות הן טרנד להעברת מסרים, משעשעים לרוב, שרלוונטי ותופס בסיטואציות רבות, כגון אירועי שמחה, תינוק חדש במשפחה, ימי חברה וגיבוש, מתנה מקורית וגם, כמיטב המסורת, כתלבושת אחידה בבתי הספר ובמקומות עבודה.

אבל כדי לא ליפול עם רכישה לא נכונה של חולצות מודפסות, חשב להיות בקיאים בעולם הדפוס ולו במעט ולהבין כיצד בדיוק מבוצעת הדפסה על חולצות. רק כך תבטיחו לעצמכם חולצות איכותיות, עם הדפסים ברורים ובעלות סבירה בהחלט. אז קראו את עצותינו המגיעות ממקום של ידע וניסיון, זה ייקח לכם 5 דקות, וזה עשוי לחסוך לכם לא מעט זמן וכסף בעתיד. ראשית, הצבע. נכון שעקרונית, ניתן להדפיס על כל קשת הצבעים הקיימים, מלבן בוהק ועד שחור קודר, אך בפועל, הדפסה על חולצות מבד לבן, תהיה במרבית המקרים ברורה יותר. לכן, בטח אם מדובר בכמות חולצות גבוהה או בכאלו בהן תרצו להשתמש זמן ממושך, העדיפו את הצבע הבהיר.

קיימות מספר שיטות של הדפסה על חולצות. שיטת ה"אופסט" נחשבת לנפוצה ביותר, שבה נעשה שימוש בצבעי שמן, מים, לוח אלומיניום ועוד. גם שיטת הלייזר, המכונה "דפוס צילינדר", נחשבת לאמינה ואיכותית. בררו לגבי שיטת ההדפסה, המכשיר או המדפסת בה משתמשים בבית הדפוס והימנעו מבחירה בשיטה לא מוכרת או ידועה לשמצה.  בד החולצה הוא נתון משמעותי נוסף בבחירת הדפסה על חולצות. בחרו בד איכותי, נוח, "נושם", ללא נטייה מוגזמת להתכווצות בכביסה, וכזה המתאים במאפייניו להדפסה צבעונית או בשחור לבן. חולצה עשויה 100% כותנה היא, ללא ספק, הבחירה המועדפת עבור מרבית הלקוחות, אך מידת ההתאמה תלויה במטרת ההדפס.

ולסיום – המחיר. כיום ניתן לבצע הדפסה על חולצות במקומות רבים והתחרות בשוק המקומי הורידה את המחירים בהתאם. למצוא היום חולצה עם הדפס ב-25 שקלים זה ממש לא דמיוני. עם זאת, מחיר ממוצע לחולצה נע סביב 40 שקלים, עם אפשרות הנחה לקנייה גדולה של מספר חולצות מודפסות.   קנייה נעימה.

לקטלוג הדפסה על חולצות וכובעים