הדפסה דיגיטלית על בד

כאשר נותנים מתנה, גם אם היא סטנדרטית, תמיד אפשר להפוך אותה לייחודית. הדפסה דיגיטלית על בד יכולה לשדרג כל חולצה, כרית, מגבת או כל מתנה אחרת מבד, ממתנה בנאלית למתנה ייחודית, מפנקת ואהובה. צריך רק לדעת היכן כדאי להדפיס, מה כדאי להדפיס ועבור מי, בלי התרוצצויות מיותרות ובלי לשבור את הראש.

 

הדפסה דיגיטלית על חולצות

הדפסה דיגיטלית על חולצות היא תמיד מתנה אישית. יש אנשים שבוחרים להדפיס משהו מרגש, יש כאלה שרוצים להדפיס משהו מצחיק או משעשע, יש אנשים שמעדיפים להדפיס ציור על פי גלופה קיימת או גלופה שהם מכינים, ויש כאלה שמספיק להם אם יהיה מודפס לב על החולצה וזה ישמח אותם. כך או כך, הדפסה דיגיטלית על חולצות היא מתנה שתמיד כיף לקבל, היא לא יקרה במיוחד והיא מאגדת בתוכה מגוון אפשרויות: צבעים שונים, הדפסות שונות, סוגים שונים של חולצות (ארוכות, קצרות, גופיות ועוד) וגדלים שונים.

 

הדפסה דיגיטלית על טקסטיל

לפעמים מחפשים מתנה שתהיה מיוחדת מצד אחד אך גם שימושית. הדפסה דיגיטלית על טקסטיל עונה על שני הצרכים גם יחד. מצד אחד, הדפסה דיגיטלית על טקסטיל מהווה מתנה אישית ומקורית עבור אדם מיוחד, כאשר ניתן להדפיס כל מה שרוצים – תמונה, משפט יפה או ציור. בנוסף, הדפסה דיגיטלית על טקסטיל מהווה גם מתנה פרקטית כיוון שהיא משמשת את האדם לו ניתנת המתנה: כרית, מגבת, סדין ועוד.

 

לא רק מתנה

כאשר אנו חושבים על הדפסה דיגיטלית על בד, אנחנו בדרך כלל חושבים על מתנה, אבל הדפסה דיגיטלית על בד יכולה להיות גם הדפסה דיגיטלית על חולצות סוף מסלול או שכבה בבית ספר. הדפסה דיגיטלית על בד יכולה להיות גם הדפסה דיגיטלית על טקסטיל שזוג קונה לעצמו לאחר החתונה ויש עוד אפשרויות שונות. חשוב רק לדעת כי כאשר רוצים להדפיס הדפסה דיגיטלית על בד, מכל סוג שהוא, חשוב לבחור את בית הדפוס או החברה המתמחים בהדפסות דיגיטליות על בד, ואשר יכולים להדפיס הדפסות יפות ואיכותיות אשר נשמרות גם לאחר כביסות במכונת הכביסה וייבוש במייבש הכביסה.

 

למגוון אפשרויות הדפסה על טקסטיל